Vychází hororová akce Call of Cthulhu. Recenze jsou spíše průměrné

Hra Call of Cthulhu je oficiální adaptací papírového RPG od společnosti Chaosium a kombinuje investigativní hratelnost s bezkonkurenčním příběhem z Lovecroftova slavného mýtu Cthulhu. Jaké tajemství jako soukromý vyšetřovatel Edward Pierce odhalíte na až příliš tichém ostrově u bostonského pobřeží?

Call of Cthulhu vás uvrhne do role zápolícího alkoholika, kterého mučí minulost, posttraumatický stres a podivné vidiny. Pierce je zarputilý vyšetřovatel toužící najít pravdu, jehož si najal otec zesnulé Sarah Hawkinsové. Ten jej pověří, aby se podíval na záhadný požár, který pohltil její sídlo a zabil její rodinu. Pierce se okamžitě ocitne v obklíčení místních, kteří mu nevěří, a ve slepých uličkách na Darkwateru. Snaží se jít dál a jeho svět se začíná odhalovat, zatímco realita se rozpadá a sny se stávají skutečností… A mezitím se Velký spáč připravuje na procitnutí.

Call of Cthulhu zatím sklízí spíše rozporuplné recenze. Na Steamu i serveru Metacritic se hodnocení pohybuje kolem 60 %.

Call of Cthulhu vychází 30. října s českými titulky na PlayStation 4 a v anglické verzi na Xbox One. Digitálně je k dostání také na PC.

Call of Cthulhu – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na