Brzy dojde k oznámení NHL 19. Podívejte se na první upoutávku a doufejte v potvrzení PC verze

Není žádným velkým překvapením, že společnost Electronic Arts také letos uvede na trh pokračování své hokejové simulace. Do světa už byla vypuštěna první upoutávka NHL 19 a oficiálního oznámení bychom se měli dočkat dnes v rámci NHL Awards, jež se odehrává v Las Vegas. Zde EA mimo jiné představí hráče, který nebo kteří se objeví na obalu hry.

Fanoušci této série se pak mohou těšit na první ukázku z hraní NHL 19, stejně jako představení nových funkcí a samozřejmě také datum vydání. Oficiálně zatím nevíme, pro jaké platformy se NHL 19 chystá. Ale pravděpodobně to bude opět Playstation 4 a Xbox One. Poté, co EA v případě série Madden oznámilo její návrat na PC, lehce vzrostly naděje, že podobný krok učiní také s hokejem, který na počítačích v posledních letech absentoval. Nutno však říct, že to jako křivdu berou především tuzemští hráči, protože u nás se NHL těší nadproporcionální popularitě a ke všemu je zde PC coby herní platforma stále nejrozšířenější. Většina hráčů si přitom dobře pamatuje, kdy si na svém PC poprvé zkusila nějaké to NHL.

NHL 19 – teaser

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pedro
Host
Pedro

Ekonomika šlape a je jinde, EA je o pár miliard babek bohatší, tak by mohla zainvestovat opět do PC verze. Teda ale pouze, pokud to nebude konzole port, jinak ať si to strčí do špic!