Oznámen Madden NFL 19. Po deseti letech se vrací na PC, podívejte se na video

Je to neuvěřitelné, ale tento rok slaví série Madden své třicetileté výročí. Poprvé hra vyšla ještě pod názvem John Madden Football v roce 1988 na řadu různých osobních počítačů, které však v posledních letech opustila a začala vycházet pouze na konzolích.

To se s Madden NFL 19 změní. Po deseti letech totiž tento ročník bude k mání také ve verzi pro PC a mimo jiné tak bude od chvíle svého vydání součástí programu Origin Access Premier. Společnost Electronic Arts považovala tuto zprávu za tak důležitou, že ji na konferenci v rámci E3 2018 přišel na pódium sdělit samotný šéf firmy, Andrew Wilson.

Fanoušci amerického fotbalu se i letos mají na co těšit, protože tato nejprodávanější sportovní série EA dozná mnohých vylepšení. Ta nebudou nijak zásadní, ale mají za cíl ještě vylepšit herní zážitek.

Bohužel to nevypadá, že by návrat Madden NFL 19 na PC znamenal stejný krok v případě dalších sportovních sérií EA Sports. O NHL nepadlo ani slovo a NBA Live 19 bylo potvrzeno pouze pro konzole.

Madden NFL 19 vyjde letos na podzim, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Madden NFL 19 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mike
Host
Mike

Když to shrneme, takže hru typickou pro USA vydaj i pro PC a NHL hru s celosvětovým zájmem jen na kozole? Proč to zmiňuji, to je totiž argument EA, že o NHL je největší zájem v USA a proto se jim nevyplatí dělat pro PC.

Opět výsměch v podání EA