Budovatelská strategie The Settlers se vrací! Za restart série je zodpovědný její otec zakladatel, Volker Wertich

První den veletrhu Gamescom je opravdu bohatý na zajímavá odhalení. Jedním z těch největších je zcela jistě návrat série budovatelských strategií The Settlers. Společnost Ubisoft oznámila restart série, za který je zodpovědný samotný duchovní otec celé ságy, Volker Wertich. Ten naposledy pracoval na The Settlers 3, což už je ale dvacet let nazpět.

Nový díl se nebude jmenovat The Settlers 8, jak by si někdo mohl myslet, ale zkrátka jen The Settlers, protože série se jeho prostřednictvím vrací ke kořenům. A to bez moderních prvků jako nutnost být online či příměsi RTS, zato ale s pořádnou porcí výrobních řetězců a potřebou stavění ulic.

Série se tak vrací ke svým kořenů, ale i Volker Wertich dobře ví, že na úspěch v dnešním herním světě nestačí jen vzít desítky let starou hru a opatřit jí čerstvým kabátkem. Proto se i po herní stránce můžete těšit na novinky, mimo jiné nové vítězné podmínky. Jednou z nich jsou například arénoví bojovníci, kteří vám partii mohou vyhrát namísto vojáků.

The Settlers mají vyjít ve 3. čtvrtletí roku 2019.

The Settlers – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Funboy
Host
Funboy

škoda že ne k mechanikám dvojky, ty jsou totiž furt a budou nejlepší 🙂