Call of Duty: WW2 nabídne legendární mapu Carentan. Ale pouze v Season Passu

Kdo hrál první Call of Duty, rozšíření United Offensive nebo Call of Duty 2, bude pravděpodobně znát mapu Carentan. Ta se po dvanácti letech opět objeví na scéně a sice v chystané novince Call of Duty: WW2. Bohužel ale zatím pouze v rámci Season Passu.

Slavné francouzské město mělo klíčovou pozici pro spojenecké letectvo v boji proti Wehrmachtu, a proto se o něj vedly líté boje, které se staly oblíbeným námětem seriálů, filmů a her.

Nové zpracování mapy Carentan bude k dispozici jako bonus pro hráče, kteří si pro Call of Duty: WW2 pořídí Season Pass. Zatím není známo, kdy a zda vůbec si ji budou moct zahrát ostatní hráče. Obvykle však Activision po několika měsících mapu uvolní pro všechny – jako to udělal třeba v případě Nuk3town pro Black Ops 3.

Season Pass se 4 DLC

Season Pass Call of Duty: WW2 stojí 50 EUR a zahrnuje čtyři přídavky, které by měly vyjít ke stažení v průběhu příštího roku. Obsahovat budou tradičně nové mapy, mise pro War mód a Nazi-Zombie mód.

Momentálně tvůrci Call of Duty: WW2 pracují na implementaci feedbacku, který od hráčů získali v průběhu otevřeného betatestu. Do 3. listopadu, kdy má hra vyjít, už ale moc času nezbývá.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na