Celý herní svět truchlí nad smrtí mladého novináře. Bývalý zaměstnanec Bioware se nepřenesl přes staré křivdy a jeho úmrtí oslavuje

V minulém týdnu nás dostihla smutná zpráva o úmrtí britského herního kritika a youtubera Johna Baina, který je znám pod předzdívkou TotalBiscuit. Ten v pouhých 33 letech podlehl rakovině, což celý herní svět vedlo k sounáležitosti.

Zjevně ne všichni dokázali v takové chvíli udržet dekorum a nechat stranou staré spory. Zatímco řada významných osobností herního průmyslu na svých sociálních sítích vyjádřila soustrast rodině, David Crooks, který je bývalým vývojářem herního studia Bioware, zvolil přesně opačný přístup. V celkem 13 tweetech zesnulého Baina napadl a osočil z toho, že jeho herní kritiky byly nespravedlivé a že diváci jeho videí představovali “velmi toxickou skupinu”.

Taková nesnášenlivost vzbudila velkou nevoli, na kterou zareagoval samotný šéf Bioware, Casey Hudson. Ten podobné výroky odsoudil a upozornil, že takový rozhodně není pohled jeho ani jeho kolegů.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

4
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Funboy
Host
Funboy

co že to chcíplo za jebku?

Michal
Host
Michal

Ubožáku!

moznja
Host
moznja

Člověk který toho mnoho dokázal

Stfu
Host
Stfu

Neužitečnej zakomplexovanej budižkničemu jako ty bohužel ještě ne….