Česká historická strategie Imperiums: Greek Wars vyjde už za pár dní

Foto: Kuba Games

České vývojářské studio Kuba Games oznámilo, že svůj chystaný kousek v podobě historické 4X strategie Imperiums: Greek Wars vydá už 30. července tohoto roku prostřednictvím platformy Steam.

Imperiums: Greek Wars je 4X tahová strategie, která unikátně kombinuje prvky grand strategií s mytologií. Hra je inspirovaná předchozím titulem z dílny Kube Games Aggressors: Ancient Rome, nyní vás ale zavedeme ještě dál do minulosti, do časů Filipa II. Makedonského a jeho snu o sjednocení tehdejšího helénského světa pod ochranou velké makedonské říše.

Hráči si mohou vybrat s téměř 30 států, včetně mocných Athén či Sparty, ambiciózní Makedonie, divokých barbarů a dokonce i perských provincií. Postavte se nepřátelům v historicky přesném světě na největší mapě antického Řecka kdy vytvořené v tomto žánru. K vybudování silné říše musíte skvěle ovládat válečnou strategii, mít politickou předvídavost a chytře promyšlenou taktiku. K tomu, abyste se stali legendou, ale bude třeba mnohem víc. Celý svět Imperiums je obklopen mýty a legendami, umocňující prožitek ze hry a dál rozvíjející její příběh. Tyto báje otvírají cestu k napínavým dobrodružstvím a nebezpečným výpravám ve stopách starověkých hrdinů.

Díky generátoru map, který je součástí hry, nabízí Imperiums bezpočet na míru vytvořených světů, které si můžete upravovat podle svých přání. Snadná modovatelnost, herní editor a integrovaný Steam workshop zaručují prakticky neomezenou hratelnost. Offline i online multiplayer a Ironman režim nabízí spoustu příležitostí, jak otestovat dovednosti každého vášnivého stratéga až na hranice možností.

Zajímavé prvky hry

  • nejdetailnější a největší mapa starověkého Řecka, která kdy byla pro strategii vytvořena
  • realistická simulace expanze říší
  • lstivá diplomacie
  • zákeřné AI
  • neomezená možnost vytváření nových zajímavých světů
  • prvky antické mytologie
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 7 Prumer: 4.4]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na