Onlinovka Star Wars: The Old Republic zamířila na Steam

Foto: Electronic Arts

MMO Star Wars: The Old Republic nově najdeme také na Steamu. Titul od studia Bioware vyšel v roce 2011 pod křídly EA. Původně šlo o exkluzivitu pro platformu Origin, jelikož EA nechtělo publikovat své hry prostřednictvím Steamu, protože nesouhlasilo s nastavenými podmínkami. Hra měla při svém vydání velké ambice. Jedním z důvodu byla propracovanost dialogů a velký důraz na rozhodnutí hráče, dále k tomu přispělo také to, že jde o nástupce série Knights of the Old Republic, na kterou navazuje svojí zápletkou.

Základní hra je v současné době free-to-play, ale prostřednictvím měsíčního předplatného se hráčům otevírají další možnosti. Kromě výhod jako je zvýšení maximální úrovně a měsíční získávání tzv. cartel coins, mají neomezený přístup k režimům Warzones, Flashpoint a dalším. Samozřejmostí je možnost hrát veškerá dostupná rozšíření. Kromě toho Steam nabízí balíčky s doplňky pro úpravu postav i kostýmy Sithů a rytířů Jedi.

Steam má však posloužit hlavně k přehledu nad předplatným a samotnou instalací, pro hraní je stále nutné mít klienta Star Wars: The Old Republic.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na