Command and Conquer: Rivals oživuje slavnou strategickou sérii. Ale je tak trochu zklamáním

Tajně jsme doufali, že by Electronic Arts mohlo po dlouhé době oznámit pokračování slavné strategické série Command and Conquer. Inu, nakonec jsme se dočkali, ale ne v takové podobě, jakou bychom si představovali. Command and Conquer: Rivals totiž bude mobilní hrou dostupnou pro zařízení s operačním systémem Android a iOS.

Command and Conquer: Rivals se hraje podobně jako oblíbená mobilní strategie Clash Royale, akorát s tím rozdílem, že své jednotky můžete kontrolovat neustále. Útočit budou na blízké nepřátelské jednotky, ovšem ve víru boje si budete moct vybírat, na koho má která jednotka útočit. To bude velmi důležité, protože jednotky budou mít tradičně své slabé a silné stránky, které se kompenzují.

Ovládat budete také vlastní základnu, v níž můžete jednotky vyrábět. Cílem je zabrat alespoň dva ze tří daných lokalit na mapě, abyste měli pod kontrolou obří raketu, u níž běží odpočet do odpálení. Jednotlivé partie by přitom měly zabrat několik minut.

Command and Conquer: Rivals bude free2play titulem, jak je u mobilních her tohoto typu obvyklé. Jeho úspěch bude do značné míry záviset na systému monetizace. Hráči totiž budou moct postupem času získávat nové jednotky, upgrady a technologie. A nebo si je také koupit.

Command and Conquer: Rivals – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr Novak
Host
Petr Novak

Za tohle preji vsem clenum EA nejakou velice bolestivou a svedivou nemoc v obasti konecniku

Spekoun
Host
Spekoun

nato muzu rict jediny

BUUUUUU!!!!!

salat
Host
salat

to je ale shit