Čtvrthodinka akce z válečné střílečky Hell Let Loose

Chystaná multiplayerová akce Hell Let Loose se prezentuje novým videem z partie za stranu těch “špatných”, tedy nacistického Německa. Můžete se tak těšit na tradiční zbraně této strany jako jsou Kar98, MG42 a MP40.

Hell Let Loose není jen tak ledajakou střílečkou z druhé světové války. Každým coulem dává najevo, jak moc si zakládá na realističnosti. Z videa to je znát už jen na minimalistickém interface a tom, že většinou jedna kulka znamená smrt.

Tuto multiplayerovou akci bude najednou moct hrát stovka hráčů. Na mapách, které mají rozměry kolem čtyř kilometrů čtverečních, půjde především o zábor strategických bodů a zajištění přístupových cest. Prostřednictvím surovin budete moct objednávat stroje či podporu letectva a artilerie.

Autoři nedávno požádali o příspěvek na vývoj prostřednictvím kampaně na Kickstarteru. Ta se setkala s úspěchem a místo cílovaných 136 000 australských dolarů se vybral více než dvojnásobek. Plánovanému vydání v roce 2018 už tak nestojí nic v cestě.

Hell Let Loose – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na