Cyberpunk 2077 má být hratelný z pohledu první osoby. Nabídne také běhání po zdech

Očekávané RPG Cyberpunk 2077 od polského vývojářského studia CD Projekt RED by se mělo hrát z jiné perspektivy než předchozí titul autorů, Zaklínač 3.

Zdroje blízké vývoji uvedly, že na kyberpunkový svět budeme hledět z vlastních očí, což by mělo pomoct většímu ponoření se do hry. Hra by tak svým způsobem mohla připomínat Deus Ex: Mankind Divided, což je rovněž titul z kyberpunkového prostředí.

Pohled na dění však nemá vést ke změně žánru. V první řadě půjde stále o RPG a teprve v druhém sledu o akční zážitek. Nabízí se tak myšlenka, že by se Cyberpunk 2077 mohl zařadit po bok sériím jako Prey, System Shock nebo právě Deus Ex. Tedy her, které staví na kombinaci akce, RPG, plížení a adventury.

Kromě toho by však Cyberpunk 2077 měl spoléhat také na rychlý pohyb, samozřejmě pokud se tomuto stylu hraní budete chtít věnovat. V rámci toho nabídne také takzvané wallruny, tedy běhání po stěnách.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na