Další problém pro Battlefield 5. Vyjde bez Battle Royale módu a možnosti upravovat vojenskou techniku

Battlefield 5 vyjde 19. října 2018, tedy dříve než je pro sérii obvyklé. Předsunutí termínu si podle všeho vybralo svou daň. V hotové verzi totiž bude chybět slibovaný Battle Royale mód, s čímž se tak nějak počítalo, ale také možnost upravovat vojenskou techniku, což už je naopak pro řadu hráčů za hranou.

Vývojářské studio DICE pravděpodobně zpočátku nepočítalo s tím, že by Battlefield 5 měl svůj Battle Royale mód. Jenže pak přišlo oznámení Call of Duty: Black Ops 4, které takový mód, jenž je dnes velmi populární, jak dokládají úspěchy Fortnite a PUBG, obsahovat bude. A vydavatel Electronic Arts si zjevně poručil, aby Battlefield 5 nebyl pozadu. Hra tak dostane svou Battle Royale variantu, která bude opřená o pilíře této série a nebudou v ní tedy chybět vozidla. Zatím ovšem není známo, kdy se ve hře objeví.

Nyní vyšlo najevo, že hotová verze Battlefieldu 5 nebude obsahovat ani možnost upravovat si po kosmetické stránce vojenskou techniku. Vzhledem k tomu, že už před pár dny se objevila zpráva o nepříliš uspokojivých předobjednávkách hry, začíná se spekulovat o tom, že by Battlefield 5 mohl postihnout stejný osud jako Titanfall 2, který také zrovna nepřesvědčil a v silné konkurenci zapadl. Tu přitom bude mít také Battlefield 5. Na předvánočním trhu se utká s hrami jako Red Dead Redemption 2, CoD: Black Ops 4 nebo Assassin’s Creed: Odyssey.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Fox
Host
Fox

Wow tvl no a to je nějaký problém stupidní battle royal