Demoverze Forza Motorsport 7 pro PC a Xbox One

Microsoft vydal oficiální demo chystaného závodního hitu Forza Motorsport 7. Stáhnout z webu Microsoftu si ho mohou majitelé operačního systému Windows 10 nebo herní konzole Xbox One. V testovací verzi si můžete vyzkoušet tři závody se třemi závodními vozy a osahat si tak, co tato obsáhlá hra vlastně bude nabízet.

Výstavním štítem hry není nic menšího než Porsche 911 GT2 RS, které se uplatnilo také coby cover celého titulu. Můžete se s ním prohnat po nové trati v Dubaji a pokořit Jabal-Hafeet Pass. Případně si zkuste zajet s těžkým Mercedes-Benz Tankpool Racing Truck italský okruh Autodromo Internazionale del Mugello.

Forza Motorsport 7 vychází jako Play Anywhere hra 3. října. Zájemce o ultimátní edici potěší, že ta by se na pultech obchodů měla objevit dříve – už 29. září. Program Play Anywhere znamená, že jednu a tu samou verzi si budete moct zahrát na Windows 10 i Xbox One. Pokrok ve hře i veškeré achievementy se automaticky přenášejí.

Forza Motorsport 7 – trailer

https://www.youtube.com/watch?v=QITXLdS3eW0

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na