Destiny 2 beta začíná – veškeré info, kódy a obsah

Začátek betatestu Destiny 2 už je doslova za rohem. Activision a Bungie oznámili startovní časy uzavřené a otevřené bety této očekávané MMO střílečky. PC hráči si musí počkat až do srpna.

Dvě fáze: předobjednávky mají přednost

Betatest Destiny 2 se odehraje v několika fázích na všech platformách. Nejprve začne uzavřená beta na Playstation 4 a Xbox One, ke které budou mít v první linii přístup ti, kdo si hru předobjednali. Kdo si hru předobjednal nebo jiným způsobem obdržel kód do betatestu, může ho využít na oficiálním webu.

Otevřená beta bude – jak už název napovídá – přístupná všem hráčům, kteří budou mít zájem a přímo naváže na uzavřenou fázi.

Pro PC začne betatest na konci srpna. Přesné datum Bungie zatím neoznámilo. Na konzolích se betatest odehraje od 18. do 23. června 2017.

Kdy začne otevřená a uzavřená beta?

Hráči na Playstation 4 budou mít časově exkluzivní přednostní právi do uzavřené Destiny 2 bety. Následovat bude verze pro Xbox One.

  • Destiny 2 PS4 Early Access (uzavřená beta) – 18. července 2017, 19:00
  • Destiny 2 Xbox One Early Access (uzavřená beta) – 19. července 2017, 19:00
  • Destiny 2 (otevřená beta) – 21. července 2017, 19:00

Betastest končí pro všechny hráče 23. července 2017 v 6:00.

Beta Destiny 2 je už k dispozici k preloadu. Hráči si tak na své konzole mohou data stáhnout už nyní, aby byli k začátku bety připraveni vystřelit.

Obsah Destiny 2 betaverze

V betaverzi si budete moci vyzkoušet první příběhovou misi, Strike a samozřejmě PvP mód. K dispozici jsou také nové podtřídy – Warlock (Dawnblade), Hunter (Arcstrider) a Titan (Sentinel). 23. července od 19:00 má být pro všechny hráče na jednu hodinu k dispozici Social Hub The Farm.

Zůstanou mi úspěchy z betaverze Destiny 2?

Nikoliv. Bungie jasně řeklo, že v betaverzi nepůjde vylepšovat postavu a vylepšení si nebude možné přenést do hotové hry. V betaverzi budou také chybět všechny klanové funkce.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na