Diablovka Warhammer 40.000: Inquisitor zná datum vydání. Trailer ukazuje bossy a vozidla

Maďarské vývojářské studio Neocore se pozitivně zapsalo do srdcí hráčů RPG sériemi Van Helsing a King Arthur a teď by rádo uspělo s dalším “značkovým” titulem. Do finále spěje vývoje diablovky Warhammer 40.000: Inquisitor – Martyr. Ta vyjde už 11. května 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

V novém videu se můžete seznámit s řadou bossů, s nimiž budete muset bojovat. Ty největší však tvůrci zatím neprozrazují a nechávají si je pro hráče coby tajemství. Ukázka obsahuje také úseky z úrovní, ve kterých se budete pohybovat vozidlem. Například mohutným bojovým kolosem, k dispozici však budou i další.

Tyto úrovně budou hratelné pouze sólově. Zato zbytek hry, ve kterém navštívíte celý vesmírný sektor plný hvězdných systémů, základen a vesmírných lodí, jež mají podobu přibližně dvacetiminutových herních úseků, si budete moct zahrát také v kooperaci.

Zvláštností Warhammer 40.000: Inquisitor – Martyr je přitom propracovaný systém krytí a zničitelného prostředí, což nebývá v akčních RPG zvykem.

Warhammer 40.000: Inquisitor – Martyr se prodává už v rámci předběžného přístupu, a to za 50 euro. Půjde tedy o hru, za kterou si autoři říkají plnou cenu.

Warhammer 40.000: Inquisitor – Martyr – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na