Dohrání Red Dead Redemption 2 zabere 65 hodin. Tvůrci museli škrtat ve scénáři

Podle jednoho ze zakladatelů vývojářského studia Rockstar Games, Sama Housera, bude dohrání hlavní příběhové kampaně chystaného akčního titulu Red Dead Redemption 2 trvat přibližně 60 až 65 hodin. To je pravděpodobně více, než se očekávalo.

Houser navíc upřesnil, že přibližně pět hodin materiálu bylo ze hry nakonec odebráno. Šlo o druhou romantickou linii. Tu první, jež v Red Dead Redemption 2, si zažije hrdina Arthur.

Proškrtány byly i další mise, jako například ta, kde se ve vlaku musíte vypořádat s lovci odměn. Podobné scény ale ve hře bude možné zažít i bez partikulárních misí.

Hlavní příběhová linie přitom není to jediné, co Red Dead Redemption 2 nabídne. Jeho westernový svět bude plný nejrůznějších výzev, takže se hrou strávíte pravděpodobně mnohem více času. Zatímco singleplayer hry už je hotový, autoři stále pracují na Red Dead Online, jehož betatest je v plánu na listopad.

Red Dead Redemption 2 vyjde 26. října 2018, a to na Playstation 4 a Xbox One. Verze pro PC zatím nebyla oznámena.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na