Oznámeno Red Dead Online. Tvůrci chtějí fantastický multiplayerový western

Do vydání jedné z nejočekávanějších her tohoto roku – Red Dead Redemption 2 – už mnoho času nezbývá. Proto bylo s podivem, že jsme dosud neměli pořádné informace o multiplayerovém módu hry, o jehož přítomnosti po úspěchu GTA Online ze stejné stáje pochyboval málokdo.

Red Dead Redemption 2 nenabídne pouze dosud největší otevřený svět, ale jeho součástí bude také ambiciózní multiplayerová komponenta, která ponese název Red Dead Online. Není těžké uhodnout, že vývojářské studio Rockstar Games tímto způsobem chce ze hry udělat dlouhodobou záležitost a podobně jako z GTA 5 (GTA Online) těžit slušné příjmy roky po vydání.

Red Dead Online zdarma pro majitele RDR2

Red Dead Online však nebude k dispozici hned k datu vydání Red Dead Redemption 2, které je stanoveno na 26. října. Odstartuje totiž až v listopadu, a to v podobě otevřeného betatestu, kterého se bude moct účastnit každý zájemce a který v zásadě nabídne vše podstatné, ale autoři zjevně čekají určité porodní bolesti, které chtějí vyladit společně s komunitou.

Red Dead Online chce být evolucí klasického multiplayeru původního Red Dead Redemption. Nabídne obsah jak pro kooperativní, tak kompetitivní hraní. Red Dead Online bude zdarma přístupný pro každého majitele kopie Red Dead Redemption 2.

Red Dead Redemption 2 vychází 26. října 2018 na Playstation 4 a Xbox One. PC verze zatím nebyla oznámena.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na