EA upravilo HW nároky Star Wars Jedi: Fallen Order. 32 GB RAM bylo moc

Když jsme včera informovali o zveřejnění oficiálních hardwarových požadavků jedné z nejočekávanějších her tohoto roku – Star Wars Jedi: Fallen Order – nejen nás, ale také mnohé čtenáře zaujala, nebo možná spíše znepokojila kolonka doporučené operační paměti, kde se skvělo zřídkakdy vídané číslo 32 GB RAM.

Ne snad, že by to v dnešní době bylo číslo z říše snů – mnoho hráčů, kteří to s hraním myslí opravdu vážně, něco podobného ve svých sestavách má, ale přeci jen jsme na to zatím nebyli příliš zvyklí, obzvlášť když zbylé požadavky se držely poměrně zkrátka.

A jak se brzy ukázalo, šlo podle všeho o chybu, protože HW požadavky se na stránkách Originu, tedy služby provozované Electronic Arts, změnily a doporučené sestavě pro hraní Star Wars Jedi: Fallen Order stačí už “pouhých” 16 GB RAM, což se dá označit za standard. Je otázkou, zda šlo opravdu o chybu, nebo se EA po prvotních reakcích trochu zaleklo a požadavky raději snížilo, přestože tuší, že to nejlepší by ze hry vymáčkla původní sestava.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází 15. listopadu 2019 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na