Electronic Arts překvapilo! Oznámilo skákačku Unravel 2 a rovnou ji vydalo, podívejte se na trailer

Když na pódiu konference Electronic Arts na E3 vystoupil zástupce vývojářského studia Coldwood Interactive a oznámil titul Unravel 2, málokdo se tomu podivoval. Po odprezentovaném traileru, na který se můžete také podívat, překvapilo EA oznámením, že hra je od tohoto okamžiku k dispozici.

Unravel 2 naváže na předchozí díl a bude opět velmi originální platformovou skákačkou s jedinečnou atmosférou. Hlavní hrdinou je Yarny, který se tentokrát bude moct zdvojit, protože titul můžete hrát buď sami nebo v kooperaci s dalším hráčem.

Opět se podíváte do krásného až poetického světa, který se hodně opírá o materiály jako jsou kameny, dřevo a voda. Pokračování má nabídnout větší variaci úrovní, takže se rychleji přemístíte z jednoho typu prostředí do jiného.

Unravel 2 vypadá rychleji a akrobatičtěji než první díl. Úrovně tak mohou být větší a náročnější na akrobatické kousky.

Unravel 2 vychází na PC, Playstation 4 a Xbox One. Cena je stanovena na příznivých 19,99 dolarů, tedy něco přes čtyři sta korun.

Unravel 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na