Epic pokračuje s rozdáváním her i v letošním roce

Pro všechny, kteří pravidelně každý čtvrtek nahlíží do Epic Games Store kvůli nové hře zdarma, je tu dobrá zpráva. Podle poslední novinky na blogu Epic Games se i tento rok, stejně jako tomu bylo doposud, můžeme těšit na pravidelný přísun titulů k bezplatnému vyzvednutí.

K rozdávaní her zmíním také pár čísel. V loňském roce společnost rozdala 89 her, jejichž hodnota údajně činí až 2 120 dolarů. Celkově si uživatelé vyzvedli přes 765 milionů her.

Kromě toho se ale službě dařilo přilákat i nové hráče. Jejich počet vzrostl oproti roku 2020 o 34 milionů. Aktuálně se služba chlubí celkem 194 miliony uživatelů. Kromě toho se téměř dvojnásobně zvýšilo i množství dostupných titulů. V současnosti jich je na výběr 917.

Několik úprav a vylepšení dostala v loňském roce i samotná aplikace. Nyní je možné využívat dlouho žádaný nákupní košík, který najednou pojme až 50 položek. Odpadá tak nutnost si každou věc zdlouhavě kupovat zvlášť. Dále máme možnost u některých titulů získávat achievementy. Zatím se to týká pouze 25 her, ale seznam by se měl postupně rozrůstat.

A na jaké budoucí hry láká Epic Games Store letos? Například Dying Light 2 Stay Human, S.T.A.L.K.E.R. 2, Sifu, Saint Row a spoustu dalších.

Jak už jsem zmínil na začátku, i tento týden je možné si vyzvednout hru zdarma. Tentokrát Epic nabízí střílečku plnou obřích robotů s názvem Daemon X Machina z roku 2020.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Hráč s láskou ke komiksům a popkultuře. Příležitostný sportovec a milovník adrenalinu.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na