Erotický horror Lust from Beyond má datum vydání. Podívejte se na nový trailer

Horrorová adventura Lust from Beyond od polského studia Movie Games Lunarium měla původně vyjít již v průběhu tohoto roku, její vývoj se však vzhledem k rozsáhlosti celého projektu značně protáhl a již delší dobu bylo zřejmé, že se jej dříve než v roce 2021 nedočkáme.

O přesném datu vydání Lust from Beyond jsme dosud neměli přesnější informace, odpověď však poskytl nově zveřejněný trailer. Ten sice neukazuje mnoho nového a z drtivé většiny je tvořen sérií záběrů, které již dobře známe, to nejdůležitější však přijde až v jeho úplném závěru a sice odtajnění data vydání, které je aktuálně stanoveno na 11. února.

Hra se nejdříve objeví pouze na Steamu, tvůrčí tým již dříve prozradil, že aktuálním cílem je dokončení PC verze. Na konzole se hra se zpožděním sice dostane, jelikož však jedním z nosných bodů celého příběhu mají být témata s erotickým nábojem, hra se na těchto platformách objeví pouze v cenzurované verzi.

Příběh Lust from Beyond bude zasazen do viktoriánského Londýna a není těžké v něm dohledat inspiraci dílem E. A. Poea či H.P. Lovecrafta. Příznivci klasických survival horrorů by zde měli najít vše, co mají rádi – logickými hádankami počínaje, adrenalinovými potyčkami s nepřáteli konče. O tom, jak by mohla finální hra vypadat, jsme si již mohli letos udělat obrázek díky dvojici demoverzí. První z nich nabídla kompletní prolog titulu, druhá poté samostatný krátký příběh, oddělený od hlavní hry.

Lust from Beyond – Worldwide Date Reveal Trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na