Extinction ukazuje v traileru souboje s obřími orky

Extinction je velmi ambiciózní akční hra od vývojářského studia Iron Galaxy, které má na svědomí například Killing Floor. Že si v ní užijete minimálně velmi opulentní bojové orgie, o tom by vás měl přesvědčit nový trailer.

Extinction staví především na soubojích s obřími nepřáteli různého ražení, proti kterým jste zdánlivě bezmocní. Ale jen do chvíle, než rozbalíte všechna možná komba a pořádně ostrý meč.

Hra se pyšní především propracovaným bojovým systémem, který má být velmi zábavný a díky různým schopnostem podněcovat odlišné styly boje.

Extinction má nabídnout hlubokou příběhovou kampaň s vedlejšími úkoly, ale také vyžití pro hráče, kteří se zrovna nechtějí zaobírat dějovou linkou. V Extinction módu na vás bude hra vrhat jednu vlnu nepřátel za druhou a vy se budete snažit přežít. Zároveň autoři slibují, že si hráči budou moct přizpůsobit podmínky hry a vytvořit si tak do značné míry vlastní módy.

Hra by měla vyjít na jaře příštího roku, a to pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Extinction – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na