Fable Fortune – levoboček slavné série startuje v Early Access. Do konce měsíce za zvýhodněnou cenu

Jak bylo na začátku roku oznámeno, tak vývojáři z Flaming Fowl Studios činí. Spustili Early Access fázi pro digitální sběratelskou karetní hru Fable Fortune, která je jakýmsi levobočkem série Fable, s níž však už vydavatel Microsoft dále nepočítá.

Hru si můžete pořídit na Steamu nebo Microsoft Store, toho času za 10,39 EUR. Jako protihodnotu neobdržíte pouze přístup k vlastní hře, ale také takzvaný “Founders Pack” v hodnotě cca 40 dolarů. Jeho obsahem je kromě jiného 20 balíčků karet, exkluzivní “zakladatelská” karta Chicken Vengean, stejně jako vzácná karta Giant Egg.

Je však třeba počítat s tím, že tato nabídka platí pouze do 31. července 2017, poté bude balíček stát 12,99 EUR. Vydání finální verze free2play titulu Fable Fortune by se mělo odehrát ještě letos, konkrétní termín ale zatím nebyl oznámen.

Nelehký osud

Na Fable Fortune pracují bývalí zaměstnanci studia Lionhead, které svého času vedl slavný Peter Molyneaux a které vytvořilo mimo jiné sérii Fable. Právě na její odkaz nový titul navazuje. Jeho osud ale nebyl vůbec snadný. Na vývoj chtěli tvůrci vybrat peníze na Kickstarteru – ale namísto kýžených 250 000 britských liber se sešlo pouhých 58 000. Zdálo se, že projekt skončí neslavně, ještě dříve než pořádně začal. Do vlaku však překvapivě naskočil externí investor, s jehož prostředky – jak se zdá – už se hru podaří dotáhnout.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na