Fade to Silence v novém traileru. Představuje kooperaci a budování základny v postapokalyptické zimě

V rámci Gamescomu vypustil vydavatel THQ Nordic nový trailer mrazivé survivalové akce Fade to Silence, ve kterém se soustředí na přežití a budování základny v démony obývaném světě. Kromě toho vám trailer ukáže, jak moc důležité je nacházet v malebném ledovém prostředí další přeživší a rekrutovat je do svých řad. Případně můžete vsadit na kooperaci s parťákem a postavit se temným kreaturám společnými silami.

Jak už jsme zvyklí, video komentuje děsivý hlas démona. Pekelný tvor s vámi ve hře bude neustále mluvit, komentovat vaše činy a snažit se tak oslabit vaší vůli k přežití a způsobit vám šílenství. Tento prvek může být velmi zajímavý pro vyprávění příběhu, ale autoři z německého studia Black Forest Games si uvědomují, že někoho může po čase začít štvát. Proto implementovali možnost hlas zcela deaktivovat.

Fade to Silence se od prosince 2017 nachází ve fázi předběžného přístupu na Steamu. Oficiální datum vydání zatím nebylo staveno.

Fade to Silence – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na