Far Cry 5 představuje bohatý obsah. Editor úrovní se skrývá pod lákavým arkádovým módem

Dlouho nebylo jasné, jak to s ním vlastně bude, ale teď jsme se konečně dočkali oficiálního potvrzení – Far Cry 5 bude obsahovat editor úrovní. Ten toho nabídne mnohem více, než v co jsme zpočátku doufali.

Pod názvem Far Cry 5: Arcade na vás nečeká jen prostý editor multiplayerových map, který v akčních hrách není ničím výjimečným, ale fanouškovskou komunitu vždy potěší. Tentokrát editor ale umožní vytvářet také singleplayerové úrovně a pomocí jednoduchých příkazů do nich dokonce vkládat specifické úkoly. Může jít například o likvidaci cílové osoby nebo vymotání se ze spletitého labyrintu chodeb.

Materiály z různých sérií

Pokud jde o rozmanitost “stavebních materiálů”, s nimiž budete moct jednotlivé úrovně tvořit, vězte, že se Ubisoft tentokrát neomezil pouze na objekty z Far Cry 5. Hráčům budou k dispozici předměty také z dalších sérií společnosti, například Assassin’s Creed nebo Watch Dogs.

Do editoru Far Cry 5 se nedostanete jen z hlavního menu, jak bývá obvyklé, ale odevšad ve hře, kde uvidíte plakáty Arcade nebo automaty Arcade. Ze všech těchto míst se můžete přemístit přímo do editoru.

Editor pod názvem Far Cry 5: Arcade zatím vypadá skvěle a rozhodně rozšíří možnosti zábavy po dohrání hlavní příběhové linky, která se soustředí na boj proti ďábelské sektě Eden’s Gate.

Far Cry 5 vychází 27. března na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Far Cry 5: Arcade – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na