FIFA 18 bude trestat neaktivní hráče

Zdá se, že Electronic Arts chystá opatření proti neférovým hráčům online zápasů ve FIFA 18. Neaktivní hráči budou ze zápasu vyhozeni a automaticky ho prohrají.

Na Redditu o tom informoval jeden z účastníků betatestu. “Vedl jsem 11:1 deset minut před koncem a rozhodl jsem si udělat něco k jídlu, tak jsem položil ovladač a odešel. Když jsem se vrátil, pozdravila mě hláška, že vzhledem k neaktivitě jsem byl vyhozen ze hry.” Utkání pro něj pochopitelně skončilo porážkou, přestože by ho nejspíš neprohrál, ani kdyby zbylých deset minut nic nedělal. Toto opatření bude nejspíš fungovat pouze pro online partie a zatím není jasné, jak dlouho bude muset být hráč neaktivní, aby kontumačně prohrál.

Co když někdo bude kazit hru?

Na to jeden z dalších hráčů poznamenal. “No skvělé. Takže když někdo začne střílet vlastní branky, protože už prohrává 0:3 a já přestanu hrát, stejně prohraju?” Pravděpodobně nikoliv, protože i na tyto situace v Electronic Arts podle všeho mysleli. FIFA 18 tak ze hry vyhodí hráče, kteří si vstřelí více než tři vlastní branky.

Veškeré informace z betaverze berte však jako nepotvrzené, a přestože je hra v pokročilé fázi vývoje, prakticky před vydáním, mohou nastat ještě nějaké změny.

FIFA 18 vychází 29. září na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Dočkají se také majitelé starších konzolí PS3 a Xbox 360.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na