FIFA 23 oficiálně odhalena, včetně nových informací a data vydání

Foto: EA

Electronic Arts dnes oficiálně oznámila nový fotbalový ročník FIFA 23. Kromě odhalujícího videa do světa vypustilo i několik nových informací. Již nějaký čas víme, že se jedná o poslední díl pod taktovkou EA, která se rozhodla již neplatit nehoráznou sumu za licenci a od dalšího roku využívat svůj název a budovat svoji značku, bez oficiální licence.

Foto: EA

Ale zpět k aktuálnímu ročníku. Hru bude pohánět nová technologie Hypermotion 2, která se stará o realistické zpracování pohybu hráčů a fyziky. To by mělo být díky tomu zase o chlup lepší a hezčí. Více podpory se opět dostane ženskému fotbalu, který bude disponovat anglickou a francouzskou ligou a nebudou opět chybět ani některé národní týmy.

Stále se nedočkáme návratu české ligy, tak uvidíme, kdo se chopí série FIFA a zda bude přívětivější k méně populárním ligám anebo i EA v rámci své nové značky bude chtít obsahovat více lig a týmů. FIFA 23 vyjde 30. září na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch opět jen v rámci Legacy edice.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na