Filmové Call of Duty stále v plánu. Tvůrci z něj chtějí mít nové Avengers

Už několik let je veřejným tajemstvím, že společnost Activision plánuje rovnou filmovou sérii na motivy své úspěšné akční série Call of Duty. Jenže v poslední době spekulace kolem filmů utichly.

Debatu opět rozproudil Tim Kilpin, který šéfuje Activisions Consumer Products Group. Prozradil, že s filmy podle Call of Duty se stále počítá, ale není to jen tak. “Pokaždé, když převádíš takovouto příběhovou značku do nové formy, musíš být zatraceně opatrný. Když se nám nelíbí scénář nebo příběh, jednoduše to neuděláme. Není to jedna z těch situací, kdy by někdo řekl – je to úplně jedno, udělejte to. To se nestane. Domníváme se, že bychom takto mohli rozšířit cílové publikum – nad rámec tradiční hráčské základny.”

Vzorem jsou marvelovky

Tim Kilpin se pak filmy na motivy série Call of Duty nebál přirovnat k marvelkovám, například k oblíbené značce Avengers, která už roky úspěšně plní kasy. Bohužel už ale nedodal, jaký budou mít filmy obsah, v jakém období se budou odehrávat nebo kdy by se mohly dostat do kin.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na