Cyberpunk 2077 bude mít multiplayer, potvrdil šéf CD Projektu

Podle šéfa CD Projektu, Adama Kicinského, bude chystané RPG Cyberpunk 2077 obsahovat online komponentu. Prozradil to v rozhovoru s polským magazínem Strefa Inwestorow a dodal, že cílem projektu je překonat Zaklínače 3 jak obsahově, tak komerčně. 

“Chceme experimentovat v nových oblastech, které jsme v Zaklínačovi neobjevili. Nemohu o Cyberpunku prozradit mnoho, jenom to, že naše ambice jsou velmi vysoko. Chceme jít ještě dál a dosáhnout toho, aby byl Cyberpunk 2077 (preview) komerčně úspěšnější. Online je v tomto ohledu důležitou součástí, když chceš dlouhodobý úspěch,” uvedl bez dalších podrobností Kicinski.

Očekávaný i tajemný zároveň

Jako velmi pravděpodobná se jeví online komponenta formou takzvaného “social hubu”, který se prosadil například v Destiny 2 (recenze) a který propojuje singleplayerový a multiplayerový obsah.

Cyberpunk 2077 patří k nejočekávanějším hrám současnosti, bohužel ale také k nejtajemnějším, protože CD Projekt o něm nesdělil takřka žádné informace.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na