For Honor dostane konečně dedikované servery. A navíc čtyři nové třídy

Tak konečně. Nezvyklá Peer2Peer síť online titulu For Honor bude nahrazena standardními dedikovanými servery. Ubisoft to oznámil spolu s dalšími novinkami, kterými svůj poněkud strádající kousek hodlá vybavit.

Dedikované servery For Honor – ale kdy?

For Honor dosud využívá unikátní způsob spojení, kdy nejde o dedikované servery ani klasický Peer2Peer s hostitelem. Všichni hráči jsou v síti na stejné úrovni a posílají i dostávají informace stejným způsobem.

Ubisoft tedy nyní přesedlá na dedikované servery, a to proto, že zejména ve 4vs4 módu docházelo k problémům spojení. Kromě toho nechtějí tvůrci hráče nadále obtěžovat s migrací hostů a problémy s NAT.

Ale kdy se tak stane? Pevné datum zatím není stanoveno, protože tento krok znamená přepsání celého síťového kódu, což se nezvládne jedním dvěma patchi a nastartováním nového serveru. Ubisoft se proto nechce vázat na přesně určené datum a dává na vědomí, že jednotlivé regiony budou na dedikované servery migrovat postupně.

Změny gameplay

Z hlediska vyvážení je největším aktuálním cílem zvýšení síly útoku a oslabení obrany. Je to velká výzva, protože musí být zachován balanc mezi duelem a 4vs4 módem. Protože co funguje v jednom, může ve druhém vést k významnému narušení vyváženosti.

Tvůrci se pokouší obranu oslabit dvěma způsoby. V případě blokovaných úderů projde 18 % škod a obrana bude zároveň vysávat výdrž, takže po několika zblokovaných úderech bude hráč dosti vyčerpaný.

Nový obsah

Třetí sezóna, která začne v srpnu 2017, by měla přinést 2 nové bojovníky a 2 nové mapy. Kromě toho bude k dispozici zbroj na nové, legendární úrovni a zaveden má být turnajový formát duelů.

Ve čtvrté sezóně přijdou opět dvě nové postavy a mapy. Kromě toho chtějí autoři přepracovat tutoriál a zkušeným hráčům nabídnout tréninkové možnosti. Zaveden bude také nový 4vs4 mód.

For Honor je k dispozici od února 2017 na PC, Playstation 4 a Xbox 360. Doufejme, že mu dedikované servery pomohou se stabilitou a udržením hráčů.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na