Forza Horizon 5 míří do Mexika a nabídne české titulky

Foto: Microsoft

Co by to bylo za E3 a konferenci Microsoftu bez ukázky dalšího dílu ze série Forza. Minulý rok nám naservírovali Forzu Motorsport 8, která je stále ve vývoji, a nakonec ji přeskočí opět další díl ze série Forza Horizon již s číslovkou 5.

Od proměnlivého Britského počasí se přesuneme do prosluněného Mexika, které nabízí také určitou různorodost a nemusíme se bát, že většinu času budeme trávit jen v poušti. Sice už nepočítejme se střídáním ročních období, ale vliv přírody a počasí bude také nezanedbatelné.

Foto: Microsoft

Očekávat třeba můžeme písečné bouře. Všechny rozhodně potěší potvrzení českých titulků, alespoň u té Forzy ještě Microsoft nezanevřel nad více lokalizací. Forza Horizon 5 poběží v rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu na Xboxu Series X a v rozlišení 1080p při 30 snímcích na Xboxu Series S

Forza Horizon 5 vyjde 9. listopadu na PC, Xbox Series X/S a Xbox One. Od prvního dne bude dostupná v Xbox Game Passu. Což naznačuje, že se ještě o next-gen verzi moc bavit nedá, jelikož hra nabídne mnoho kompromisů kvůli Xboxu One a slabším PC.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na