FoxNext chystá MMO akci Aliens pro počítače a konzole. Bude to velké

Když společnost FoxNext včera oficiálně oznámila nový přírůstek do vetřelčí ságy v podobě Aliens: Blackout, vzbudilo to v hráčích rozporuplné reakce. Jde sice o pokračování povedeného Aliens: Isolation, ovšem pouze pro mobilní platformy. Přitom se očekávalo, že hra vyjde pro PC a konzole.

Naštěstí není Aliens: Blackout ojedinělým výstřelem, jako spíše předvojem velkých věcí, které FoxNext se značkou Aliens chystá. Ve smyslu nově zvoleného labelu “Read. Play. Watch” chtějí tvůrci vyprávět příběhy kolem Amandy Ripley, a to například formou komiksů, ale třeba i prostřednictvím masivně multiplayerové online akce, která vyjde pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Tím se konkretizují rok staré spekulace o tom, že vývojářské studio Cold Iron, které sestává z tvůrců takových her jako Bioshock, Borderlands nebo Doom, pracuje na online akci v perzistentním světě.

Již brzy bychom se o novinkách z univerza Vetřelců měli dozvědět více. Vydavatel zatím neuvedl ani jméno hry a vycházíme z toho, že je v plánu spíše pro rok 2020 než 2019.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na