GTA 5 padá jako hrušky. Máme řešení

Máte pocit, že padání trápí pouze nové, chronicky neodladěné hry? Že tituly, které jsou na trhu už nějaký ten pátek a nikdy jste s nimi neměli větší problémy, nemohou začít zlobit? Kéž by! O opaku se nyní na vlastní kůži přesvědčují hráči Grand Theft Auto 5.

GTA 5 se přitom na PC podařilo docela dobře odladit – rozhodně to nebyla taková katastrofa jako dříve. Jenže s hrami založenými na online komunikaci se servery se může něco přihodit klidně několik let po vydání. Zkrátka a dobře, GTA 5 začalo z nevysvětlitelných důvodů padat zpět na plochu, jak se dočtete ve fórech.

Řešení? Offline mód

Naštěstí lze na fórech najít také způsob, jak problém alespoň částečně vyřešit. Padání hry se totiž zbavíte tehdy, když ji spustíte v offline módu. To je pochopitelně naprosto zbytečné pro hráče, kteří singleplayer mají už dlouhou dobu dokončený, a nyní se věnují hře více hráčů.

Každopádně je takřka jisté, že za problémy stojí komunikace se servery. To by měli tvůrci hry dokázat relativně snadno vyřešit. Tak snad nebudeme čekat příliš dlouho.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jan
Host
jan

Me to pada neustale jako hrusky i v offline rezimu 🙁