Henry Cavill se stal Zaklínačem. Jako Superman ale dostal padáka

Jak známo, žhavou roli zaklínače Geralta z Rivie v chystaném seriálu získal známý hollywoodský herec Henry Cavill, což se tak úplně nečekalo a u části fanoušků to vzbudilo vlnu nevole. Ani pro samotného Cavilla to ale není bez negativních aspektů.

Role v seriálovém projektu Netflixu je jistě lukrativní, ale účast na filmech v rámci DC Universe je přeci jenom jiná liga. A té se Cavill podle všeho již účastnit nebude. Představitel Supermana ve filmech Man of Steel, Batman vs. Superman a Justice League komiksové filmy natáčené společností Warner Bros. opouští.

Neuspokojivé výsledky

Některé magazíny to dávají do souvislosti s tím, že po přijetí role Zaklínače nebude mít na filmy čas. Takové vyjádření ale nikde nezaznělo a naopak je pravděpodobnější spekulace, že se Warner Bros. s představitelem Supermana rozloučil sám.

Je totiž pravdou, že jak Batman vs. Superman, tak Justice League byly z hlediska kritik, ale také výnosů, velkým zklamáním. Warner Bros. se s jeho superhrdiny absolutně nedaří konkurovat Marvelu, který jede jeden biják s Avengers za druhým.

Společnost tak už před časem propustila většinu týmu, který tvořil DC Extended Universe. Součástí čistek se teď podle všeho stal také Cavill. Warner Bros. mu za spolupráci poděkovalo a uvedlo, že z hlediska dalších filmů se Supermanem ještě nepadlo žádné rozhodnutí.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na