Hodina hraní Star Citizen: Squadron 42 ukazuje příběhovou kampaň

Vývojářské studio Cloud Imperium Games zveřejnilo více než hodinu záběrů z hraní příběhové kampaně Squadron 42 z chystaného vesmírného spektáklu Star Citizen. Video je navíc doplněno komentářem samotného Chrise Robertse a dalších vývojářů a představuje tak skvělý materiál pro všechny, kdo se zajímají o to, jak se bude kampaň hrát.

Video prezentuje takzvaný “vertical slice”, tedy herní výsek, který ukazuje pokud možno co nejvíce herních elementů Squadron 42. Fanoušci si tak mohou velmi dobře udělat komplexní obrázek. Podíváte se na filmové sekvence, pohyb po vesmírné stanici i rozhovory s NPC postavami. Později budete svědky létání a akce ve vesmíru, stejně jako přestřelky přímo ve vesmírné stanici, která prokazuje nečekaně vyzrálou hratelnost i tohoto, pro Star Citizen v zásadě vedlejšího herního aspektu. Vše je podepřeno stylovou hudbou a neherními sekvencemi.

Přestože je Squadron 42 v podstatě jen doplňkem hlavního projektu, kterým je online Star Citizen, představuje pro mnoho fanoušků velmi důležitou část. Singleplayerová kampaň totiž slibuje navázat na sérii vesmírných simulátorů Wing Commander, kterým Chris Roberts vděčí za svou slávu, jež mu od hráčů pomohla vybrat 175 milionů dolarů právě na Star Citizen.

Star Citizen: Squadron 42 – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na