Hra 11-11: Memories Retold vstupuje na trh. Zaujme vizuálním stylem, podívejte se na trailer

Společnost Bandai Namco Entertainment Europe uvedla do prodeje dobrodružnou hru s bohatým příběhem a unikátním grafickým stylem – 11-11: Memories Retold.

Umožní vám zažít kulisy první světové války tak, jako ještě nikdy předtím. Dobrodružná hra 11-11: Memories Retold, na jejímž grafickém zpracování se podílelo legendární studio Aardman, nabídne až neuvěřitelný cit pro výtvarné ztvárnění pozadí události, které definovala lidské dějiny.

Hra 11-11: Memories Retold představuje dobrodružství plné emocí, které vypráví příběh života lidí na obou stranách fronty před 100 lety. Ponořte se do dojemného příběhu inspirovaného skutečnými událostmi a převezměte roli postav nacházejících se na obou stranách neuvěřitelně komplexní historické události, jež vás postaví před krutou realitu války na frontě – tam, kde se z chlapců stávají opravdoví muži.

Hráči převezmou roli Harryho, mladého kanadského fotografa toužícího po vzrušení, a německého inženýra jménem Kurt pátrajícího po svém ztraceném synovi. Kurt a Harry mají odlišné pohnutky, avšak velmi podobný osud. Zatímco Kurt se zapřísáhl nalézt svého syna, mladý a idealistický Harry zanechal svou rodnou Zemi hledajíc dobrodružství. Každý jejich čin je přivede k té největší volbě v jejich životě.

Hra 11-11: Memories Retold vychází dnes 9. 11. 2018 pro PlayStation 4 a Xbox One.

11-11: Memories Retold – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tomaš
Host
tomaš

hrozna grafika . ta už byla propadak před dvaceti lety.