Hunt: Showdown od Cryteku se představuje na dlouhých záběrech ze hry

V novém videu multiplayerové akce Hunt: Showdown, do které německé studio Crytek vkládá nemalé naděje, se můžete poprvé podívat na partii za denního světla. Dvojice po zuby vyzbrojených lovců jde po stopě nechutného bosse a mezitím se vypořádá i s dalšími hráči.

Ke slovu se v Hunt: Showdown dostanou dosti obskurní zbraně jako je bomba z ostnatého drátu nebo revolver s pásem patron. Ty hráči použijí proti počítačem řízeným nepřátelům jako jsou zombíci, ale také proti živým protihráčům.

Hunt: Showdown v sobě kombinuje PvE akci s klasickou survival záležitostí. Hráči se ve dvojicích nebo samostatně pustí na lov démona. Komu se ho podaří zneškodnit a zároveň opustí mapu živý, zinkasuje odměnu.

Kdo ale naopak zemře, ztratí vzhledem k permanentní smrti všechny zbraně, předměty a rovnou celou postavu. Alespoň pár pasivních bonusů se ale na následnickou postavu přenese.

Hunt: Showdown – 12 minut hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na