Total War: Warhammer 2 dostane koncem října obří kampaň – zdarma

Už 26. října bude Total War: Warhammer 2 o pořádný kus větší. Tedy za předpokladu, že si stáhnete bezplatné DLC Mortal Empires. To nabízí velmi nevšední přístup, když propojí mapu prvního a druhého dílu Total War: Warhammer do jednoho velkého celku.

Na nové obří mapě budete moct působit s novými i starými národy a do bitvy poslat celkem 35 legendárních lordů. Zpočátku bude chybět pouze rasa Norsca – i ta však později bude doplněna, aby byla nabídka skutečně kompletní.

Mortal Empires nabídne veškerá vylepšení z Total War: Warhammer 2 i pro původní národy. Budete tak moct kupříkladu dobýt veškerá území i za Impérium. Obdržíte ale také pokuty za to, když se budete zdržovat v nevhodných klimatických zónách.

Stejný postup i pro Total War: Warhammer 3

Celý přídavek Mortal Empires bude k dispozici zdarma. Pokud si ale myslíte, že se takto koupí samotného Total War: Warhammer 2 dostanete i k obsahu prvního dílu, jste na omylu. Zapotřebí je totiž i souběžné vlastnictví jedničky. To by však neměl být velký problém – většina hráčů ji stejně mít bude, a kdo ne, může si ji opatřit za výprodejovou cenu.

Rozhodně to stojí za to – nová kampaň zabere přibližně 50 hodin hraní. Stejný postup přitom studio Creative Assembly chystá i po vydání Total War: Warhammer 3. Pak vyjde ještě větší kampaň, která sjednotí celou trilogii. Už druhý díl je ale epos stojící za hřích, jak se dočtete v naší recenzi Total War: Warhammer 2.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na