Steam Workshop pro Total War: Warhammer 2 otevřel své brány

Nebyl by to správný díl série Total War bez pořádné dávky nejrůznějších modů od fanoušků. Teď už jim v případě Total War: Warhammer 2 nestojí nic v cestě – Steam Workshop otevřel své služby také pro tento titul.

Hráči sice mohli mody vytvářet už předtím, ale Workshop coby nejjednodušší cesta k downloadu a instalaci byl ku příležitosti vydání deaktivován.

Fanouškovské modifikace v minulosti často vedly k problémům se stabilitou hry. Pro Total War: Warhammer 2 se tak tvůrci rozhodli chvíli počkat, než se vše patřičně vyladí. Moddeři se nenechali dlouho pobízet. Už teď je ke stažení k dispozici více než 600 modifikací.

Staré známé mody

Řadu z nich tvoří klasická vylepšení, která si hráči oblíbili už v minulých dílech. Nejpopulárnějším modem je “Better Camera Mod”, který vám umožní ještě více přiblížit i oddálit obraz. Nechybí ani “Home Region Movement Bonus”, díky kterému se na vlastním územím budete pohybovat rychleji, abyste nemuseli neustále nahánět invazní síly.

Na větší modifikace a kompletní přepracování hry je zatím brzy. Ze zkušenosti ale vím, že na sebe nenechají dlouho čekat a prodlouží už tak hutný zážitek o další týdny a měsíce.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na