Japonský dobrodružný epos Ni No Kuni 2 se zpozdí

Z výletu do barevného anime fantasy světa japonského RPG Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom v lednu nic nebude. Autoři totiž termín vydání posunuli o dva měsíce na 23. března 2018.

Jak dobře víte, Level 5 se vždy ve svých hrách snaží dodržet nejvyšší designové a kvalitativní standardy. Vývoj projektu Ni No Kuni 2 běží velmi dobře a nemůžeme se dočkat chvíle až se o něj se svými fanoušky podělíme. Ve snaze poskytnout hráčům inovace jsme přidali nové herní módy jako je Skirmish a Kingdom Mode, které si hráči jistě oblíbí,” uvedl ředitel vývojářského studia Level 5, Akihiro Hino. “Protože chceme zajistit, aby tyto inovace a nové myšlenky bezvadně fungovaly ve spolupráci s dalšími prvky, potřebujeme na vývoj trochu více času. V dalších měsících s vámi rádi budeme sdílet všechny novinky o Ni No Kuni 2.

Hra nabídne velký otevřený svět, ve kterém budete moct navštěvovat vesnice, města, dungeony a další nebezpečná místa, kam vás všude zavedou úkoly hlavní příběhové linky i vedlejší questy. Zároveň postupně budete budovat a spravovat své království.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom vyjde ve verzích pro PC a Playstation 4. Vydavatelem je společnost Namco Bandai.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na