Fallout 4 VR vyšel ve verzi pro HTC Vive. Majitelé Oculus Riftu si ještě počkají

Dobré dva roky po vydání Falloutu 4 na PC a herní konzole se dočkali také milovníci virtuální reality – tedy někteří. Narozdíl od L.A.Noire VR Case Files se v případě Falloutu 4 VR jedná o kompletní hru ve formátu virtuální reality, a proto za ní tvůrci chtějí také plnou cenu.

Oficiálně Fallout 4 VR podporuje pouze zařízení HTC Vive, přestože se na konkurenčním Oculus Rift dá také spustit. Zdání ale klame – v případě použití Oculus Riftu narazíte na spoustu chyb, zejména v interpretaci ovládání, které titul činí prakticky nehratelným. Až do vychytání chyb tak Fallout 4 VR oficiálně Oculus Rift nepodporuje.

Na Steamu už se objevil také první beta patch, který má odstranit některé chyby a zároveň zostřit obraz. Dokud nebude patch vydán oficiální cestou, můžete si ho nainstalovat tím, že pravým tlačítkem myši kliknete na ikonu hry a v nastavení zvolíte jeho aktivaci.

Fallout 4 VR – video

https://www.youtube.com/watch?v=IHBadUZpAX4

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na