Living Dark bude temným dobrodružstvím od autora DayZ

Dříve vymyslel slavný mod DayZ a následně z něj ve spolupráci s českým studiem Bohemia Interactive vytvořil samostatnou hru. Později ale Dean Hall začal trochu tápat, když byl zrušen jeho ambiciózní titul Ion. Teď se ale karta snad opět obrátí, protože Hall se svým novozélandským studiem RocketWerkz představil nový titul Living Dark.

Podle traileru půjde o velice atraktivní noirovou akcí z blízké budoucnosti, ve které budou hrát roli drogy, gangsteři a cyborgové. “Bojujte za své přátele, frakce a vlastní budoucnost, ale hlavně přežijte ve světě, kde spravedlnost je pouze pro mocné,” uvádí se na webu Living Dark. “Objevujte hustá, různorodá prostředí formou nepřeberného množství herních stylů. Vytvářejte důležité vztahy a čiňte náročná rozhodnutí, která jsou nejdůležitější ze všeho. Neo-noirové dobrodružství Living Dark s procedurálním příběhem budete definovat jen vy sami.”

Living Dark bude spojovat vše se systémem vztahů ve městě, který ovlivňuje veškeré chování ve světě. S tím, jak bude růst váš vliv na město, budete vytvářet jeho budoucnost i osudy jeho obyvatel.

Vypadá to na překvapivě ambiciózní titul, který v dnešní záplavě multiplayerových survival her působí nebývale svěže. Snad již brzy bychom se měli dozvědět více informací.

Living Dark – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na