Ark: Survival Evolved dostává přídavek Aberration. Odehrává se v exotickém podzemí

Oblíbená onlinovka Ark: Survival Evolved se dočkala po Scorched Earth svého již druhého přídavku, který se jmenuje Aberration a svým zaměřením je velmi zajímavý. Podle vývojářského studia Wildcard nabídce DLC balíček novou mapu, novou příběhovou linku, spoustu nových monster a více než 50 předmětů, které můžete craftovat.

Ark: Survival Evolved – Aberration se odehrává v poškozeném Arku, ze kterého byla odsátá atmosféra, což vyústilo ve velmi drsné prostředí plné kreatur žijících pouze v podzemí.

Hráči, kteří si pořídili Ark: Survival Evolved ve verzi Explorer’s Edition, dostanou přídavek Aberration zdarma. Ostatní musí sáhnout do kapsy pro 20 euro. Zda si rozšíření pořídit nebo ne, to vám může napovědět trailer pod článkem nebo screenshoty.

“Ark: Survival Evolved je jedinečná hra, která obtížně hledá konkurenci. Ve svých nejlepších momentech dokáže být neskutečně zábavná, motivující a pohlcující. Není to ale bohužel zadarmo. Kromě spousty bugů, na které si do určité míry lze zvyknout a u kterých se dá předpokládat, že ze hry (snad) budou mizet, je to především nutnost nekonečného grindu, co hru sráží. Pro jednotlivce Ark ve standardním pojetí není, protože než byste se dostali k atraktivnímu obsahu, umřeli byste nudou. Máte-li ale nějaké trpělivé kamarády ochotné ponořit se do světa dinosaurů a draků, jděte do toho,” uvedli jsme v recenzi původní hry.

Ark: Survival Evolved – Aberration

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na