Jedno dohrání působivé akce Dying Light 2 odhalí jen polovinu hry. Podívejte se na nový trailer

Připravovaná akce Dying Light 2 v otevřeném světě nabídne hráčům mnoho příležitostí k objevování. Například v rámci jednoho dohrání minete přibližně polovinu celé hry. Uvedl to hlavní designér Tymon Smektala. O něco méně překvapivá, ale přesto potěšitelná je zpráva o tom, že každé rozhodnutí hráče ovlivní otevřený svět hry.

Nepůjde přitom jen o konkrétní rozhodnutí, která učiníte, ale i o celkový styl hraní. Například kdo bude nepřátele pokaždé brutálně popravovat a neukáže slitování, ten to v pozdějších soubojích ve hře pocítí. Tvůrci k tomu však neprozradili další detaily.

Mnohá rozhodnutí nebudou měnit pouze svět jako takový, nýbrž rovněž příběh. A vzhledem k tomu, že některé kroky se vzájemně vylučují, vlastně tolik nepřekvapí, že část hry vám při prvním hraní zůstane odepřena. Takzvaná znovuhratelnost Dying Light 2 by proto měla být velmi vysoká.

Podle aktuálního plánu chce vývojářské studio Techland hru dokončit ve 2. čtvrtletí 2020, a to pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Dying Light 2 – trailer

Dying Light 2 – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na