Koloniální onlinovka New World se představuje v prvním videu. Jde o první herní projekt Amazonu

Společnost Amazon na podzim roku 2016 oznámila, že chystá vlastní masivně multiplayerovou online hru, která se bude jmenovat New World a která vás zavede do koloniálního světa s fantasy prvky. Teď se objevilo první video, které podle všeho pochází právě z této hry.

V New World budete, jak už název napovídá, objevovat nový svět plný nebezpečí. Příběh se odehrává v 17. století a na zajímavosti by měl získat předpokladem, že tehdejší pověsti a legendy byly skutečně pravdivé.

Mluvčí ve videu hovoří o tom, že “stovky hráčů budou spolupracovat na vybudování vojenské a hospodářské mocnosti”. Pravost videa není potvrzena, je nicméně pravděpodobné, že jde skutečně o materiál ze hry New World.

Velká herní ofenzíva Amazonu

Už v roce 2014 společnost Amazon oznámila, že se ve velkém chystá věnovat hernímu vývoji. Založila proto Amazon Game Studios a následně si od německého CryTeku opatřila licenci a na bázi CryEnginu postavila vlastní engine Lumberyard. Německé studio to tehdy zachránilo od bankrotu.

V roce 2016 pak Amazon oznámil hned tři tituly. Vedle New World to byly akce Crucible a sportovní Breakaway. Zajímavé na všech třech je, že vznikají s ohledem na co nejlepší možnosti streamování na Twitchi.

New World – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na