Krásné screeny z Dying Light 2. Herní svět bude čtyřikrát větší než v případě prvního dílu s datadiskem

Jak se na pořádné pokračování sluší a patří, bude v Dying Light 2 všechno lepší, hezčí a především větší. To platí zejména pro herní svět, který má být čtyřikrát větší než v případě prvního dílu, a to i tehdy, když k němu připočtete přídavek The Following. Informaci uvedlo vývojářské studio Techland.

Navzdory nárůstu rozměrů Dying Light 2 rozhodně neubere na intenzitě. Jednotlivé lokality od sebe mají být zásadně odlišné. Některé z nich jsou plné infikovaných lidí a extrémně nebezpečné, zatímco jiné brání nejrůznější frakce. Jsou to právě tyto frakce, které hrají v Dying Light 2 velmi důležitou roli. Podle toho, ke které z nich se připojíte, můžete ovlivnit budoucnost celého světa.

V noci nejtučnější odměna

Ještě důležitější ale bude cyklus dne a noci. Zatímco ve dne ještě lidé jakž takž drží svou převahu, noc patří monstrům. Je to ale právě tma, která vám pomůže k nejlepšímu lootu. Když infikovaní vylezou ze svých nor, můžete se jejich hnízda pokusit vyloupit. Jistě není třeba dodávat, že je to extrémně nebezpečné.

Vývojářské studio Techland se pochlubilo také tím, že vedle hlavního scénáristy, slavného Chrise Avellona, pracuje na úkolech ve hře řada scénáristů Zaklínače 3. O kvalitu vyprávění a zajímavost questů by tak mělo být postaráno.

Dying Light 2 očekáváme v příštím roce na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Dying Light 2 - screenshoty
« 1 z 9 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na