Květnová nadílka v podobě druhé světové a závodní demolice

Foto: Sony

Další měsíc je téměř za námi a Sony se podělilo o hry, které budou dostupné v rámci PS Plus. Jelikož je nabídka nyní každý měsíc opravdu bohatá, tak není potřeba se více rozepisovat. Majitelé Playstationu 5 si zazávodí ve hře Wreckfest. Na PS4 a i PS5 si zabojujeme v druhé světové válce s hrou Battlefield V a pokusíme se přežít na pustých ostrovech v roli trosečníka ve hře Stranded Deep.

Wreckfest

Závodní hra, která byla ve vývoji pěknou řádku let a na Steamu v rámci early access jsme měli možnost hru okusit. Za tu dobu ušla obrovskou cestu a získala si zasloužený úspěch. Po jejím dokončení se dočkali i konzoloví hráči a další vylepšení přijde na PS5.

Battlefield V

Hru od vývojářského studia DICE není snad potřeba více prezentovat. Sice je pátý díl o něco hůře hodnocen než úspěšný Battlefield 1, ale i tak nabízí zábavnou krátkou kampaň v podobě War Stories a obrovské multiplayerové bitvy či Battle Royal s válečnou technikou.

Stranded Deep

PC hráči si tento skvělý survival mohli již zdarma zahrát díky Epicu, nyní se dočkali i konzoloví hráči s PS Plus nabídkou. Hra vyšla v dobách, kdy nastupoval největší bum survival her, který se nyní stabilizoval a stále má početnou herní základnu. Zde v roli trosečníka, se kterým spadne soukromé letadlo si snažíte zajistit základní potřeby a přežít jen za pomoci záchranného člunu.

Čeká vás shánění surovin, stavba přístřeší, prohledávání trosek a hledání vzácnějších součástek a v poslední řadě boj s faunou ostrovů.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na