Legendární Unreal slaví 20 let. Hru, které chtěl český novinář dát 11 bodů z 10 možných, můžete stahovat po omezenou dobu zdarma

Důvod k oslavám pro všechny veterány ryzích stříleček, kteří znají ten pocit, když si na LAN party omylem zabalí crossover kabel. Ale i ti, kdo se teď drbou na hlavě a neví, o čem je vlastně řeč, mají jedinečnou příležitost seznámit se s tvorbou vývojářského studia Epic Games z dob, kdy bylo její Fortnite vzdálené 20 let.

Dvacetileté jubileum slavné akce Unreal můžete oslavit časově omezeným bezplatným stažením plné verze hry. Hry, která Epic katapultovala do první ligy tvůrců akcí z pohledu první osoby a z hlavního designéra Cliffa Bleszinského udělala hvězdu prvního formátu, která však v poslední dobře přeci jen trochu pohasla. Unreal byl ve své době takovým zjevením, že mu jistý český herní novinář chtěl v recenzi udělit hodnocení 11 bodů z 10 možných.

Unreal v edici Gold je možné zdarma stahovat jak na Steamu, tak na GOG.com. Raději si ale pospěšte, protože jde o časově omezenou akci, přičemž se neví, kdy skončí.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na