Lucasfilm oznámil novou trilogii Star Wars. Hlavní příběh bude pokračovat

Zatímco fanoušci právě čekají na premiéru Star Wars: Epizoda 8 – Poslední Jedi, plánuje produkční společnost Lucasfilm vzdálenější budoucnost. 

Z toho vyplývá, že plánovaná Epizoda 9, kterou režisér J.J. Abrams uzavře aktuální trilogii, rozhodně neuzavře hlavní příběhovou linii Hvězdných válek.

Vše je teprve v plenkách

Důležitý je právě sousloví “hlavní příběh”, protože různých spin-offů, jako třeba ten s Jar-Jar Binksem, se plánuje celá řada. Jenže Lucasfilm teď oznámil zcela novou hlavní trilogii. Tedy Epizody 10 až 12.

Natáčení nové trilogie bude vést režisér Rian Johnsson, který bude psát také scénář. Není to žádné neznámé jméno – stojí právě za přicházejícím filmem Star Wars: Epizoda 8 – Poslední Jedi, na jehož scénáři také spolupracoval.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

8
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Adam
Host
Adam

Disney prostě dělá ze Star Wars dojnou krávu, místo toho aby se radši zaměřili rekanonizaci něcoho jako Old Republic a nenechali Johnsona co nejdál, pokračují ve špatných rozhodnutích. Raději budou pokračovat v reciklaci dokud nezbyde nic, jaké zklamání

Libor
Host
Libor

Jděte do řitě, brečíte jak to stálo za prd, ale když vyšla epizoda IV-VI tak jste se těšili až bude epizoda I-III, ta podle vás byla taky tragédie, propadák, nesmysl a nevím co ještě. Ale jak se tam objevil Darth Vader tak jste byli v extázi. To že se příběh ubírá jinam než chce, neznamená, že to stoji za hov… Takže buďte rádi že to pokračuje. A pokud se vám to nelíbí, vy rádi zarytí fanoušci, tak na to do kina nechoďte, nikdo vás k tomu nenutí! Ale stejně tam půjdete, další nesmysli tu psát budete.

Roman
Host
Roman

Přesně tak

Ondřej Odvárka
Host
Ondřej Odvárka

ses vubéc normální. nech se vyšetřit. disney uš zkazil hodné ság ale tohle přehnali.

Helena
Host
Helena

Jooooo už se na to moc těším.

Sirka
Host
Sirka

Souhlasím. Epizoda VII byla takové zklamání, že jsem litoval utracených peněz za lístky.
Pěkné efekty mají být šperkem filmu, ne tím hlavním a jediným nač se lze dívat..

Ondřej
Host
Ondřej

To je snad zlý sen, jako pro pravého fanouška Star Wars (skoro 30 let) je to hrozná zpráva, nové epizody od Disneye nenavazují na předchozí děj, Disney zavrhl 95% toho za 30 let vzniklo. Jestli to bude jako epizoda VII, tak je to navíc ubohost, ať si to strčí všechno někam…

Taky Ondřej
Host
Taky Ondřej

Mám naprosto stejný názor. Už s prequely šla, ehm, kvalita dost dolů. Epizodu 7 jsem nedokázal už ani dokoukat. Za 8 tedy rozhodně neplánuju platit a jestli budu mít odvahu si to vůbec stáhnout, to ještě uvidím.

Totálně okopírovaná zápletka ep4, invence 0, scénář k poblití a ještě navrch dnes povinná (alespoň v Hollywoodu) marxistická sociálně inženýrská propaganda.

Prostě exkrement jak má být na vytažení peněz z mas Star Wars “fanoušků”.