Magic: The Gathering Arena se blíží k uzavřenému betatestu

Uzavřený betatest očekávané karetní hry Magic: The Gathering Arena by měl začít 4. prosince. Prozradil to výkonný producent hry Chris Cao, který také uvedl, že všichni, kdo měli přístup k alfaverzi, se budou moct zúčastnit také betatestu.

Největším rozdílem mezi alfa a betaverzí je kontinuita. Zatímco alfaverze byla omezena pouze na několik víkendů, poběží uzavřený betatest průběžně. V prosinci obdrží přístup do betatestu pouze hráči, kteří mají Priority Access pozvánku. Abyste ji získali, musíte vykonat několik kroků, které jsou popsány na oficiálních stránkách hry.

Pokud půjde vše podle plánu, bude betaverze od ledna zpřístupněna širšímu publiku. Datum vydání hotové hry zatím nebylo oznámeno, pravděpodobně k němu dojde v průběhu příštího roku.

Magic: The Gathering Arena je dalším pokusem převést oblíbenou karetní hru do virtuálního prostředí, kde se podobným titulům v poslední době velmi daří, ze všech nejvíce asi Heartstone od Blizzardu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na